ЗОРЯНИЙ БАЛ

Posted on Posted in Без категорії, події

ЗОРЯНИЙ БАЛ 12 листопада 2017 року в стінах нашого закладу Platinum Concert Hall відбулося надзвичайно багате емоціями дійство – «Зоряний бал». Свято танцю охопило кожного в залі. Шість пар , представників «пластунів», зійшлися в танцювальному батлі за звання найкращих. Проте, чи можна вибрати кращих серед них… ?
Надзвичайно приємно, що саме у Platinum Concert Hall, вперше свої танцювальні таланти показали місцеві пластуни. «Зоряний бал» пройшов у ритмі сердець, всі відвідувачі завмирали у захваті від чистоти емоцій, які панували в залі. Гостроти дійству додавала присутність зіркового журі, а саме: #Олега_Андрухіва, #Тараса_Гурика, #Лори_Кушмелюк та #Євгена_Безусова. Велику лепту в свято вклали також багато інших музикантів, зокрема струнний квартет «Дівчата» виконавиця LUMARA.URBAN.
Адміністрація Platinum Concert Hall рада допомогти у цій благородній справі та щиро дякує організаторам “Зоряного Балу”, організації ПЛАСТ в особі #Dana_Provalna та її команди – які зробили колосальну роботу для здійснення маленького чуда з благодійною метою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *